KONST / Litografier / Färglitografi 12634012
nr 1263 4012
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 190/750. Motivet: 44x6
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:49:51
22/6 10:54:52
28/6 10:57:07